Nemzetközi Viselkedés Konzultáns képzés indul a Debreceni Egyetem Népegészségügyi Karán!

2021. szeptember 11. - 20:30
Jelentkezz, ha a legújabb kutatásokra épülő, evidencia alapú módszerekkel segítenél viselkedési kihívással élők életminőségének javításában!

Jelentkezz, ha a legújabb kutatásokra épülő, evidencia alapú módszerekkel segítenél autizmussal, viselkedésproblémával vagy más viselkedési kihívással élők életminőségének javításában!

Jelentkezz, ha szeretnél elsajátítani egy nemzetközileg elismert, világszerte keresett szakmát, melyre egyre nagyobb szükség van!

Jelentkezz, ha szívesen foglalkoznál hatékony eszközökre támaszkodva a kihívást jelentő viselkedések csökkentésével, és új készségek tanításával autizmussal vagy intellektuális képességzavarokkal élő, Down szindrómás, vagy bármilyen más speciális nevelési igényű, vagy akár tipikusan fejlődő gyermekek esetében!

A képzés elvégzésével nemzetközileg akkreditált, igazoltan hatékony tudásra tehetsz szert, nemzetközileg képesített, külföldi egyetemeken végzett oktatóinktól tanulva. A képzés célja, hogy a végzett hallgatók a megfelelő gyakorlati órák igazolása után sikeresen letehessék a Nemzetközi Viselkedéselemző Szervezet (International Behavior Analysis Organization, IBAO) képesítő vizsgáját és szaktudásukkal hatékonyan segíthessék érintett egyének, csoportok és családok életét, valamint egészségügyi, szociális és oktatási intézmények munkáját.

Ha felkeltette az érdeklődésedet, a képzés mintatanterve és jelentkezési lap elérhető itt:

Amennyiben bizonytalan vagy abban, hogy a végzettséged elegendő-e a jelentkezéshez, küldd meg az okleveled másolatát az e-mail címre.

Jelentkezési határidő: 2021. szeptember 26.

A jelentkezési lapokat a kért másolatokkal együtt az e-mail címre kérjük megküldeni!

Időzített hír:

A tájékoztatót megismertem.