12 aug
FM90: hatékony immunterápia a Debreceni Egyetemen
Évekig tünetmentesek maradnak a kezelésben részt vett allergiás betegek – interjú Brugós László tüdőgyógyásszal a Campus Rádióban.
12 aug
Ösztöndíj a legjobbaknak
Csaknem 200 millió forint ösztöndíjat nyertek a Debreceni Egyetemről benyújtott sikeres pályaművek az Új Nemzeti Kiválóság Program pályázatain.
11 aug
Könyvtár: közkívánatra ingyenes
Szeptember 1-től megszűnik a könyvtárhasználati díj a DEENK-ben. Az ingyenesség minden egyetemi polgár számára elérhető lesz DEKa kártyával.
08 aug
Sikeres a SZEBB-program
Rekordszámban csatlakoztak a megyében dolgozó családorvosok a Debreceni Egyetem klinikai vizsgálatokkal kapcsolatos kezdeményezéséhez.
27 júl
Felvételi: országosan a második (VIDEÓVAL)
A Debreceni Egyetemre 6278 diák jutott be, ezzel második az országos rangsorban. Az orvos- és egészségtudományi képzési terület továbbra is favorit.
27 júl
A közmédiában a kancellári rendszerről
A Debreceni Egyetemen jelentős előrelépés volt a kancellári rendszer bevezetése – hangsúlyozta Szilvássy Zoltán rektor az M1 műsorában.
11 júl
Fiatal tudósok támogatása
Százhetven fiatal kutató, köztük a Debreceni Egyetem 19 ifjú kiválósága részesül a Magyar Tudományos Akadémia Bolyai János Kutatói Ösztöndíjában.