12 feb
Új módszertan a népegészségügyben
Egyedülálló, komplex adatbázist készítettek a Debreceni Egyetem kutatói általánosságban a magyar, illetve azon belül az észak-kelet-magyarországi roma lakosság egészségi állapotáról, valamint az azt befolyásoló tényezőkről. A módszertant más országok is átveszik.
12 feb
Tanítsunk Magyarországért!
A Debreceni Egyetem is csatlakozott az országos „Tanítsunk Magyarországért” mentorprogramhoz. Az erről szóló együttműködési megállapodást hétfőn írták alá az intézmény és az Innovációs és Technológiai Minisztérium képviselői.
11 feb
Álláshirdetés
Hajdú-Bihar Megyei Büntetés-végrehajtási Intézet szakpszichológus munkakörbe munkatársat keres.
11 feb
Innovatív felsőoktatás
Az egyetemi K+F kutatások további erősítését, a felsőoktatás megújítását, és a három pillérre épülő Horizont Program hatékonyabb kihasználását szorgalmazta Palkovics László miniszter a Debreceni Egyetemen tartott üzleti-befektetői fórumon.
06 feb
Pályázati felhívás
Okoseszközök hatása a családi életre illetve egészségünkre” címmel, közösen hirdet pályázatot a Pepita.hu családi portál
06 feb
Miért pont iDE?
Minőségi képzés, tehetséggondozás, kedvező árú, igényes kollégiumi férőhelyek, szociális juttatások, tanulmányi és külföldi ösztöndíj-lehetőségek – a Debreceni Egyetemen mindenki megtalálja a számára legkedvezőbb utat a piacképes diplomához.
05 feb
MÜZLI - A legjobbaktól tanulhatnak
A hazai és nemzetközi üzleti élet kiválóságai adják át ipari tapasztalataikat a Debreceni Egyetem hallgatóinak. A Mérnöki és Üzletfejlesztési Innovációs Intézet (MÜZLI) első kurzusai a 2018/19-es tanév második félévében indultak.
31 jan
Duális képzés az Egészségügyi Karon
Tanulás, munka, ösztöndíj és fizetés – ezt nyújtja a Debreceni Egyetem új duális képzése, amelyet az Egészségügyi Kar indít szeptembertől szociális munka alapszakon. Az ország különböző pontjain található 10 gyakorlati helyre összesen 12 hallgatót várnak.
29 jan
Az életre, az életnek képeznek
Tanulj a hazai gazdaságtudomány legjobb oktatóitól Debrecenben! Új közgazdásztanár mesterszakkal, duális és sporttudományi képzésekkel, valamint felejthetetlen diákévekkel vár a Debreceni Egyetem Gazdaságtudományi Kara.
28 jan
Tudományos utánpótlás
Az Új Nemzeti Kiválóság Program (ÚNKP) sikeres pályázatainak keretében megvalósult kutatások eredményeiről adott számot hétfőn 28 nyertes pályázó a Debreceni Egyetem Tudományos Igazgatóságának konferenciáján.