22 már
Megkezdődtek a MÜZLI kurzusai
A kockázatvállalás és eltökéltség hasznáról, valamint az iparvállalatok piaci sikereinek kulcselemeiről is hallhattak a Debreceni Egyetem hallgatói a Mérnöki és Üzletfejlesztési Innovációs Intézet (MÜZLI) első óráin.
19 már
Műhelykonferencia a BTK-n
„Inkluzív pedagógia – érzékenyítés – lemorzsolódás prevenció” címmel rendezett tanácskozást kedden a Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Kar Nevelés- és Művelődéstudományi Intézete.
18 már
Tanulj a GE csúcsmenedzserétől!
A Debreceni Egyetemen tart előadást Lencsés Gergő, a General Electric (GE) globális értéklánc vezetője csütörtökön. A szakember a vállalatok működéséről és jövőjéről is beszél a Műszaki és Üzletfejlesztési Innovációs Intézet meghívására. Hallgatók még jelentkezhetnek.
14 már
Fizikatanárok találkozója
Mintegy 160 fizikatanár érkezett az ország minden részéről, hogy megvitassák a legújabb oktatási és szemléltetési módszereket, és hasznos ötleteket merítsenek. Idén a Debreceni Egyetem ad otthont a 62. Országos Fizikatanári Ankétnak és Eszközbemutatónak.
12 már
Eladó háziorvosi praxis
Eladó háziorvosi praxis Vas megyében, Bükön
11 már
Táplálkozás - az egészség alapja
Tíz évvel ezelőtt indult el a táplálkozástudományi mesterképzés a Debreceni Egyetemen. Ebből az alkalomból rendezték meg a Táplálkozástudományi Szakemberek I. Országos Találkozóját, ahol a táplálkozás és az egészség összefüggésére vonatkozó új kutatási eredményeket mutatták be.
08 már
Erasmus+ tanulmányi célú mobilitás (részképzés), pályázatok
A Nemzetközi Iroda közzétette 2019/2020 tanév őszi félévére és a teljes tanévre vonatkozó hallgatói Erasmus+ pályázatokat.
08 már
Díjazott lett a Népegészségügyi Kar hallgatója
A SCIndikátor verseny döntőjében a MEMO Science & Innovation különdíjat és a közönségdíjat is elnyerte Horváth Ivett Szalóme gyógytornász hallgató.
07 már
CSAKOSZ kongresszus
A Családorvos Kutatók Országos Szervezete (CSAKOSZ) 2019. február 28-március 2. között tartotta éves kongresszusát Hajdúszoboszlón
04 már
Egyetemünk hírei az Alföld TV-n
Üzleti-befektetői fórum, együttműködés a Continentallal, új irányítástechnikai labor, Buzánszky Kupa, országos fagottverseny – a Debreceni Egyetem legfontosabb híreiről, eseményeiről tudósított februárban is a Díszudvar magazin.