28 jan
Tudományos utánpótlás
Az Új Nemzeti Kiválóság Program (ÚNKP) sikeres pályázatainak keretében megvalósult kutatások eredményeiről adott számot hétfőn 28 nyertes pályázó a Debreceni Egyetem Tudományos Igazgatóságának konferenciáján.
25 jan
Dobogós hely a keresztfélévben
A jelentkezők és a felvett hallgatók számát tekintve is a legnépszerűbb hazai felsőoktatási intézmények között van a Debreceni Egyetem a keresztféléves felvételi eljárásban. Februárban 349 új hallgató kezdi meg tanulmányait az intézmény mesterszakjain.
23 jan
A népegészségügy teljes spektruma
A Debreceni Egyetemen működik a hazai felsőoktatás történetében elsőként megalakult és máig egyetlen Népegészségügyi Kar. Egészségpszichológia és komplex rehabilitáció mesterdiplomát az országban kizárólag itt lehet szerezni.
21 jan
Újdonságokkal erősít az EK
Duális képzés szociális munka alapszakon, védőnő szak levelező tagozaton – újdonságok a Debreceni Egyetem Egészségügyi Karán. Európai színvonalú képzés és kiváló elhelyezkedési esély vár a nyíregyházi campus leendő hallgatóira.
21 jan
Orvosképzés 21. századi módra
Az orvostudomány állandó fejlődéséhez, a diagnosztizálás és a gyógyítás forradalmi felfedezéseihez igazodó képzés, hazai és nemzetközi szinten elismert diploma, high-tech skill laborok, hallgatóbarát campus – ezt nyújtja a Debreceni Egyetem Általános Orvostudományi Kara.
18 jan
Dékáni álláspályázat
Debreceni Egyetem Rektora pályázatot hirdet Népegészségügyi Karra dékán (magasabb vezető) beosztás ellátására.
17 jan
DE GYGYK – a biztos választás
A hiánypótló gyógypedagógia és romológia alap-, valamint szociálpedagógia mesterszakkal, továbbá a kiszámítható jövőt kínáló óvodapedagógus, illetve csecsemő- és kisgyermeknevelő képzésekkel vár a Debreceni Egyetem hajdúböszörményi kara!