12 jan
Írásbeli záróvizsga eredmények
Írásbeli záróvizsga eredmények 2018.01.12.
Egyetemünk hírei az Alföld TV-n
Egyedülálló kutatás, háromoldalú együttműködés, új könnyűzenei képzés, jubileumi ülések, adományok – az egyetem legfontosabb híreiről, eseményeiről tudósított decemberben is a Díszudvar magazin.
WHO együttműködés - Piroska Ostlin látogatása
Piroska Ostlin, az Egészségügyi Világszervezet Európai Irodájának Egészségpolitikai Divízió-igazgatója hivatalos látogatása
Fókuszban a népegészségügy
Megkezdődött a Debreceni Egyetemen az az egyedülálló népegészségügyi kutatás, amely komplexen vizsgálva a hazai népbetegségek okait segíthet megelőzni azokat, jelentősen növelve ezzel a magyar gazdaság versenyképességét.
Egyedülálló népegészségügyi kutatás
A magyar lakosság népbetegségekkel kapcsolatos genetikai és környezeti kockázatának komplex jellemzésére vállalkozott a Debreceni Egyetem egyik kutatócsoportja a Népegészségügyi Kar irányításával. Ilyen jellegű felmérést még nem végeztek Magyarországon.
Sport vesedialízis közben
Mostantól biciklizhetnek dialíziskezelés alatt a Klinikai Központ betegei, mindez új lehetőségeket jelent a vesebetegek mozgásterápiájában, életminőségük javításában – jelentették be szerdán a Debreceni Egyetemen.
Kinevezések az egyetemen
Egyetemi és főiskolai tanári, valamint tudományos tanácsadói kinevezését vehette át a Debreceni Egyetem tizenöt oktatója csütörtökön.
10 júl
Egyetemünk hírei az Alföld TV-n
Új vezetők az egyetem élén, stratégiai megállapodások világcégekkel, csúcsszezont zárt a DEAC, jön a YoUDay – az egyetem legfontosabb híreiről, eseményeiről tudósított júniusban is a Díszudvar magazin.
04 júl
Irodalmi áttekintés egészségünkért
Nemzetközi továbbképzést tartottak a szisztematikus irodalmi áttekintések módszertanáról a Debreceni Egyetem Népegészségügyi Karán egy uniós projekt keretében.
03 júl
Ezren vették át diplomájukat
A Bölcsészettudományi és a Népegészségügyi Kar végzősei pénteken, az Állam és Jogtudományi Kar hallgatói, valamint az Általános Orvostudományi Kar osztott képzéseiben résztvevők pedig szombaton kapták kézhez okleveleiket a Debreceni Egyetemen.